Про фірму

Ми професіонали у виготовленні сучасних сходів, перил та огорож для дому та офісу «під ключ».

          Наша фірма з 2005 року успішно працює і розвивається не тільки в Чернівецькій області, а й по всій території західної України. Основною діяльністю фірми "Територія Сходів" є виготовлення та монтаж сходів на металевому каркасі, а також перил і різноманітних огорож навіть при готовому ремонті. Виготовлення унікальних металоконструкцій для комерційних об'єктів є ще однією важливою особливістю компанії «Територія сходів».

 

Нам довіряють - більше 99,8% задоволених клієнтів (дивіться відгуки).

         Наші сходи можуть вписуватися в будь-який, навіть найскладніший, конструктивний простір, можуть займати мінімум корисної території і стати відправною точкою у вирішенні всього майбутнього інтер'єру. Красиві сходи завжди є основним елементом будь-якого інтер'єру.

 

За 13+ років на ринку, ми встановили більше 3700 об'єктів, серед них 24000м/п перил та огорож.

         Наші сходи виглядають красиво - по красивих сходах не тільки приємно ходити, вони є найважливішою частиною Вашого інтер'єру.  Дизайнери спроектують для Вас саме «Ваші» сходи, які будуть відповідати всім естетичним і конструктивним вимогам і побажанням Замовника.

Зверніться до нас до того, як будуть зроблені прорізи в стелі і пробиті стіни під двері, і Ви заощадите чималі гроші на перепланування!

         Ми гарантуємо якість своїх робіт і пишаємося довірою наших клієнтів. Кожен проект індивідуальний і попередньо виконується в 3-D форматі.

         Наші роботи Ви зможете переглянути на даному сайті в розділах меню "Галерея нашіх робіт".

 

                                                                                         Чому наші сходи кращі?
- Наші сходи встановлюються всього за 3 дні.
- Ідеально вписуються в інтер'єр.
- Наші сходи безшумні, не скриплять як суцільнодерев'яні.
- Не "крадуть" простір і світло як монолітні.
- Виглядають легко, повітряно і сучасно, при цьому надійні і довговічні.
-  Не деформуються і не розсихаються (кожна сходинка зрощується з масиву дуба в 2 шари методом паркету і покривається 4-ма шарами найтвердішого паркетного лаку).
- У нас власне виробництво - всі роботи проводяться в цеху.
 
Працюючи з нами, Ви вибираєте професіоналів у своїй справі.
 
Клієнтами компанії "Територія Сходів" є відомі заклади розважального та торговельного типу з Чернівецької, Хмельницької та Івано-Франківської області. Ми дорожимо наданою нам довірою і цінуємо кожного свого клієнта.
 
Ми постійно шукаємо нові шляхи і рішення для виготовлення надійної і гарної продукції.
 
 
Виникли питання? Не впевнені, що Вашу ідею можливо втілити в життя? Бажаєте проконсультуватись з нашими співробітниками? Зв'яжіться з нами і ми раді будемо відповісти на всі питання - наші контакти
 
 
 
Наш девіз: "Хороші сходи - це практичне мистецтво у Вашому домі".
 

 

Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту