123.....17
Оздоблення бетонних сходів в приватному будинку: поради Бетон - в усіх відношеннях практичний і зручний. Порівняно дешевий, довговічний, надійний, простий в роботі, мабуть, тільки один суттєвий недолік - мало привабливий зовнішній вигляд.
Облаштування сходів у будинку: форми і оздоблення При проектуванні або просто виборі готової моделі сходів для будинку або багаторівневої квартири велике значення відіграє їх форма. Що ж мається на увазі під цим визначенням?
Дизайн передпокою зі сходами в приватному будинку При оформленні передпокою, в якому розташовані сходи, перед дизайнером стоїть відразу кілька завдань...
Плитка для сходів в будинку Оздоблення бетонних сходів - завдання не завжди просте. Оскільки цей матеріал, не дивлячись на свої відмінні користувацькі характеристики, все ж вимагає захисту від зовнішніх впливів, механічних і хімічних, необхідно підібрати підходящу обробку.
Як зробити проект сходів Як  і будь-який конструктивний елемент: сходи всередині або зовні будинку потребують грамотного проекту. В ідеалі, робити його повинен інженер-конструктор у співпраці з архітектором або дизайнером.
Сходи з масиву бука До числа найбільш затребуваних конструкцій для приватного будинку або багатоярусної квартири, відносяться сходи з масиву бука. Дана порода становить вагому конкуренцію основним і дубовим аналогам, володіючи необхідним ступенем міцності і...
Прямі сходи Однією з найпоширеніших конструкцій для підйому на другий поверх в приватних будинках або громадських закладах залишаються прямі сходи.
Оптимізація домашнього простору. Комора під сходами У нинішніх умовах, дотримуючись технологій "швидкого будівництва", будують будинки без комор (комірок), дорогих підвалів, але з просторим горищем, яке дуже часто потім переобладнують в мансардне приміщення.
123.....17
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту