Як зробити інтер'єр вашого будинку неповторним Сходи в приватному будинку або багаторівневій квартирі - одна з найбільш значущих частин інтерє'ру. Маючи функціональне призначення і будучи необхідною частиною будівлі, сходи здатні одним своїм виглядом змінити вигляд приміщень і зробити їх неповто ...
Як використовувати простір під гвинтовими сходами Плануючи інтер'єр будинку або квартири, їх власники, природньо, хочуть з максимальною користю задіяти весь вільний простір, в тому числі під сходами.
Гвинтові сходи в стилі хай тек Перевтілення одного з найдавніших варіантів сходів - гвинтових - в сучасному інтерєрі здійснюється за допомогою нестандартного використання матеріалів і оригінальних дизайнів.
Перила для гвинтових сходів: особливості Плануючи влаштувати в своєму будинку гвинтові сходи, початківець-будівельник стикається з цікавим питанням - як зробити перила гвинтових сходів. Адже вони є спіраль, значить, і огорожа пивинна йти також спіралевидно.
Перила - це безпека і естетика водночас Перила являють собою конструкції, які розташовуються з боків сходового отвору. Вони забезпечують безпеку на сходах, запобігають випадковим падінням доросліх людей і дітей ...
Особливості та переваги металевих сходів з дерев'яними сходинками Металеві сходи - надійний спосіб піднятися з першого на другий і навіть на третій поверх в приватному будинку. Вони вічно змагаються з дерев'яними за перше місце, хоча існує можливість комбінувати ці два матеріали.
Труднощі, які виникають при виготовленні сходів в домашніх умовах Особливістю виготовлення сходів самостійно є великий ризик помилки при проектуванні виробу, виконанні деталей для них і збірці.
Модульні гвинтові сходи. Особливості та переваги Під терміном "модульні сходи" розуміється збірна конструкція, щоскладається з окремих елементів. При правильній збірці (яку можна провести і самостійно) такий елемент житла буде надійним і зручним.
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту