123.....14
Установка сходів в маленький отвір У приватних будинках, особливо тих, що створюються без чіткого архітектурно-конструктивного проекту, часто виникають труднощі з тим, щоб "вписати" міжповерхові сходи в залишений простір.
Двоє сходів в приміщенні одні над другими У деяких випадках планувальні рішення будинку не дозволяють розмістити в будинку одні сходи. Це відноситься як до розташованих на різних рівнях поверхах, так і до будинків з кількістю поверхів більше двох.
Сходи в маленькому холі У двоповерхових або мансардних будинках сходи - абсолютна необхідність. При цьому місця для них часто відверто мало, і господарі змушені влаштовувати сходи в маленькому холі.
Сходи з майданчиком При можливості влаштувати внутрішньо будинкові сходи з майданчиком варто вибрати саме цей варіант - як показує практика, забіжні сходинки менш зручні. Звичайно, вони економлять простір, але при цьому розвернутися з габаритним вантажем вкрай важко.
Які сходи вибрати для дачі Вибираючи зручні, компактні і недорогі сходи для дачі, важливо враховувати не тільки їх практичні, але і естетичні характеристики.
Вхідні сходи в приватному будинку Вхідна група - одинз найважливіших елементів екстер'єру будинку. При цьому не варто обмежуватися вибором дизайну дверей, навісу над ними і елементів прикрас. Більш значимі сходи - їх сходинки, майданчик перед дверима, перила та інші деталі.
Реставрація дерев'яних сходів в будинку Вироби з дерева радують своїх власників масою корисних характеристик: красою, природністю, екологічною безпекою, зручністю використання... На жаль, до плюсів деревини додається і мінус - при неправильному або недостатньо старанному догляді дерев'яні с ...
Як оформити сходи в будинку на свято Прикрашаючи будинок перед святом, ми прагнемо не упустити жодного куточка. І, звичано, не варто оминати увагою сходи. Навіть найпростіша модель з відповідним декором може стати головним елементом ошатного оздоблення житла.
123.....14
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту