123.....16
Бамбукові сходи - екологічна довговічність Бамбук - рослина, яку в нашому регіоні можна зустріти тільки в ботанічних садах і оранжереях, оскільки місцевий клімат не дає їй нормально рости.
Приставні сходи для приватного будинку При необхідності економити місце в приватному будинку, іноді доводиться користуватися приставними сходами замість стаціонарної конструкції. Звичайно, для постійного переміщення - наприклад, з першого поверху на другий, де розташовані спальні...
Зручні сходи для літніх людей При виборі будівельних конструкцій, що забезпечують умови життя в цілому і переміщення по житлу зокрема, необхідно приділяти особливу увагу зручності та безпеці, якщо справа стосується людей похилого віку.
Чи встановлювати перила із художнім гнуттям в 2019 році? Модні тенденції в інтер'єрі змінюються, звичайно, повільніше, ніж в одязі, проте і тут бачення прекрасного не стоїть на місці. Особливо ясраво проявляється зміна смаків в оформленні сходів.
Чому варто замовляти сходи в будинок під ключ Виготовлення та монтаж сходів - не дуже просте завдання для людини зі звичайними середніми навичками в будівельних роботах. В цьому процесі є багато ньюансів, які новачкові важко врахувати.
Ремонт сходів з каменю Природний камінь - чудовий матеріал для створення елітних сходів. Однак його безперечні переваги необхідно підкреслювати ретельним доглядом і своєчасним ремонтом.
Ремонт сходів з бетону Бетон - матеріал дуже міцний і довговічний, однак і у його надійності є межі. Тому ремонт сходів з бетону проводиться не так вже рідко, особливо якщо конструкція спочатку була виготовлена з не дуже якісних матеріалів або з порушеннями технології.
Ремонт дерев'яних сходів Незважаючи на відносну довговічність, дерево як будівельний матеріал може нормально "працювати" тільки за умови правильного монтажу і догляду. Якщо ж навантаження на дерев'яні сходи були надмірними, а умови експлуатації не відповідали вимогам,
123.....16
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту