1234.....17
Ідеї ​​для прикраси сходів Сходи, коридори і стелі є тими деталями, які допоможуть зробити будинок затишніше. Будь-яку частину сходів можна змінити або прикрасити, все залежить від вашого бюджету і творчих здібностей.
Спіральні і гвинтові сходи Будь-який пристойний котедж або приватний будинок має як мінімум 2 поверхи. Ця обставина змушує його господаря побудувати сходи на другий (і далі) поверх.
Бамбукові сходи - екологічна довговічність Бамбук - рослина, яку в нашому регіоні можна зустріти тільки в ботанічних садах і оранжереях, оскільки місцевий клімат не дає їй нормально рости.
Приставні сходи для приватного будинку При необхідності економити місце в приватному будинку, іноді доводиться користуватися приставними сходами замість стаціонарної конструкції. Звичайно, для постійного переміщення - наприклад, з першого поверху на другий, де розташовані спальні...
Зручні сходи для літніх людей При виборі будівельних конструкцій, що забезпечують умови життя в цілому і переміщення по житлу зокрема, необхідно приділяти особливу увагу зручності та безпеці, якщо справа стосується людей похилого віку.
Чи встановлювати перила із художнім гнуттям в 2019 році? Модні тенденції в інтер'єрі змінюються, звичайно, повільніше, ніж в одязі, проте і тут бачення прекрасного не стоїть на місці. Особливо ясраво проявляється зміна смаків в оформленні сходів.
Чому варто замовляти сходи в будинок під ключ Виготовлення та монтаж сходів - не дуже просте завдання для людини зі звичайними середніми навичками в будівельних роботах. В цьому процесі є багато ньюансів, які новачкові важко врахувати.
Ремонт сходів з каменю Природний камінь - чудовий матеріал для створення елітних сходів. Однак його безперечні переваги необхідно підкреслювати ретельним доглядом і своєчасним ремонтом.
1234.....17
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту