12345.....17
Ремонт сходів з бетону Бетон - матеріал дуже міцний і довговічний, однак і у його надійності є межі. Тому ремонт сходів з бетону проводиться не так вже рідко, особливо якщо конструкція спочатку була виготовлена з не дуже якісних матеріалів або з порушеннями технології.
Ремонт дерев'яних сходів Незважаючи на відносну довговічність, дерево як будівельний матеріал може нормально "працювати" тільки за умови правильного монтажу і догляду. Якщо ж навантаження на дерев'яні сходи були надмірними, а умови експлуатації не відповідали вимогам,
Вибір підрядника з виготовлення та встановлення сходів Більшість власників будинків і квартир, що не володіють високим рівнем навичок будівництва/ремонту або не бажають / не мають можливості цим займатись, вважають за краще довіряти установку сходів в своїй оселі надійним підрядникам. Однак, як визначити цю ...
З чого формується ціна на виготовлення сходів Як і в будь-якому іншому об'єкті будівництва/ремонту, вартість міжповерхових сходів складається з різних компонентів - від ціни матеріалів до унікальності дизайну. Спробуємо розібратися, що більше впливає на підсумкові витрати.
Установка сходів в маленький отвір У приватних будинках, особливо тих, що створюються без чіткого архітектурно-конструктивного проекту, часто виникають труднощі з тим, щоб "вписати" міжповерхові сходи в залишений простір.
Двоє сходів в приміщенні одні над другими У деяких випадках планувальні рішення будинку не дозволяють розмістити в будинку одні сходи. Це відноситься як до розташованих на різних рівнях поверхах, так і до будинків з кількістю поверхів більше двох.
Сходи в маленькому холі У двоповерхових або мансардних будинках сходи - абсолютна необхідність. При цьому місця для них часто відверто мало, і господарі змушені влаштовувати сходи в маленькому холі.
Сходи з майданчиком При можливості влаштувати внутрішньо будинкові сходи з майданчиком варто вибрати саме цей варіант - як показує практика, забіжні сходинки менш зручні. Звичайно, вони економлять простір, але при цьому розвернутися з габаритним вантажем вкрай важко.
12345.....17
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту