1.....7891011.....17
Як зробити сходи в підвал з дому Підвальні та напівпідвальні приміщення в приватному будинку або громадському будинку вимагають обов'язкового встановлення сходів або - в деяких випадках - пандуса. Важливо розуміти, що на відміну від міжповерхових, підвальні сходи використовуються п ...
Як зробити сходи на горище в будинку Горищні приміщення в будинку зазвичай не найпопулярніші і нечасто відвідувані. Однак доступ до них повинен бути постіно. Шукати приставні сходи, щоб потрапити на горище в разі термінової необхідності, не раціонально.
Як оформити сходи в будинку на Новий рік Організовуючи передсвяткове оздоблення будинку, треба не забути про сходи. Їх можна оформити по-різному, використовуючи іграшки та гірлянди, ялинкові прикраси та повітряні кулі, гілки штучних або живих хвойних дерев.
Чим обшити металеві сходи в будинку Металеві сходові конструкції в приватних і громадських будівлях заслужено вважаються найбільш практичними і довговічними. Однак метал без будь-якої обробки далеко не завжди доречний в інтер'єрі.
Світильники для сходів в будинку На відміну від інших приміщень, які можуть висвітлюватись лише за потреби, сходи потребують постійного або такого, що вмикається автоматично при появі користувача, підсвічення.
Оздоблення бетонних сходів в будинку ковроліном залізобетон - практичний і довговічний матеріал, один з найбільш дешевих і зручних при масовому і навіть індивідуальному будівництві. У нього є один основний недолік - мало привабливий зовнішній вигляд.
Чи можливі сходи на одному косоурі Плануючи економію матеріалів і часу при влаштуванні сходів, багато початківців-будівельників замислюються - чи можливі сходи на одному косоурі? На це питання можна відповісти тільки з урахуванням запланованого навантаження, конструкції виробу в цілом ...
Освітлення сходів Спуск або підйом по найзручнішим сходинам завжди мають елемент ризику. Щоб підвищити безпеку переміщення і вигідно показати всі достоїнства конструкції, необхідно ретельно продумати освітлення сходів.
1.....7891011.....17
Залиште заявку і отримаєте в подарунок
консультація дизайнера
Виїзд на заміри
Розробка 3D-проекту