12
Тарас Малёванка Чернов обл.
Мої сходи, замовляв у цій фірмі ще в 2008 році. До тепер радують і сучасним дизайном, і практичністю, і надійністю. Протягом усього часу експлуатації з 2008 року стоять як новенькі. Жодним зауважень. Тепер без вагань і сумнівів ще раз замовляю сходи у них для іншого будинку. Радий, що через інтерне знайшов їх, бо телефон з 2008 року у мене не зберігся. Так що дякую, Сергій :))
Василь, Івано-Франківськ
В "Територія сходів" замовляли закручені сходи та перила на готовий ремонт. Мало того, що хлопці змонтували конструкцію дуже швидко, ремонт залишався непошкодженим - обійшлося без збитків як і обіцяли. З мінусів можу відмітити лише те, що ми пізно робили замовлення, це ускладнило роботу. Але все одно фірма впоралась на ура, з чистою совістю можу рекомендувати наймати саме їх.
Виталий
Очень довольна своей лестницей - отлично вписалась в гостиной, места занимает немного, заказывали вместе с подсветкой, чтобы ночью не спотыкаться. В доме моих родителей деревянная лестница, которой уже более 5 лет, могу сказать, что лестница на металлическом каркасе куда лучший вариант, хоть и дороже: не скрипит и не видоизменяется со временем + выглядит очень современно и стильно. Кто еще сомневается, стоит ли она своих денег - однозначно стоит, ведь прослужит не менее 20 лет. У знакомого уже порядка 7 лет стоит лестница от "Территории сходив" - как новая, делали заказ у этой фирмы по его рекомендации.
Валентина
При замовленні сходів увагу звертали більше не на зовнішній вигляд, а на безпеку.У нас є дитина, тому саме цей критерій є визначальним. Сходи вийшли добротними, не шатаються, з міцними перилами, користуємось вже більше року. Плануємо у вас замовити сходи для дачі - так, що до скорого зв*язку))
Іван
Оставить отзыв :
12

Оставьте заявку и получите в подарок
Консультация дизайнера
Выезд на замеры
Разработка 3D проекта