Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена виключно для загального ознайомлення.

Ми намагаємося підтримувати актуальність і коректність інформації, однак покладаючись на таку інформацію, ви робите це на власний ризик.


Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати чи пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі чи опосередковані втрати чи збитки, які виникають у результаті втрати даних чи доходів через використання цього веб-сайту чи у зв’язку з таким використанням.

З цього веб-сайту можна перейти на інші веб-сайти, які ми не контролюємо. Ми не маємо впливу на характер, вміст і доступність таких сайтів. Наявність посилань не означає рекомендацію чи схвалення нами наведеної на відповідних сайтах точки зору.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити належну роботу нашого веб-сайту. Однак ми не беремо на себе жодної відповідальності за тимчасову недоступність веб-сайту через технічні проблеми, які ми не можемо контролювати.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання ним Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.


Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.