ДИЗАЙН ХОЛУ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ ЗІ СХОДАМИ В СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Сучасний стиль диктує обстановку будинку або квартири в дусі «комфортного мінімалізму». Зазвичай під цим терміном розуміють невелику кількість багатофункціональних предметів обстановки і декору. Не дивно, що основною деталлю інтер’єру в цьому випадку можуть стати сходи.

Хол для життя і естетики

Щоб організувати зручний для використання і привабливий для погляду простір, не обов’язково мати хол або коридор з великою площею. Досить ретельно продумати всі деталі обстановки і підібрати гармонійні тони і фактури обробки.

Для відкритих просторів, розділених на зони лише колірним та / або стильовим рішенням інтер’єру, особливо підходять сходи без перил, місце під якими використовується для зберігання різних речей.

Сходинки, які є верхніми площинами стелажів або шаф – одне з останніх слів в науці про раціональну організацію простору. При більш традиційній конструкції і використанні важких бетонних або металевих конструкцій активно використовується ідея вбудованих шаф і комор, навіть міні-кабінетів. В правильно облаштованому холі такі комори або шафи допоможуть вирішити проблему з розміщенням несезонного одягу або взуття, інвентарю для прибирання або роботи в саду, аксесуарів і дрібних підручних речей.

При цьому правильний вибір фактури і конструкції дверцят / фасадів ящиків і шаф дозволить, при бажанні, взагалі приховати факт їх існування.

Приємні доповнення

Розбираючись, який саме дизайн холу в приватному будинку в «сучасному стилі» ідеально підійде для потреб його мешканців, не варто забувати і про цікаві і корисні доповнення. При наявності місця в холі поруч зі сходами або під ними можна влаштувати:

  • міні-сад або флораріум;
  • акваріум;
  • виставку живопису або оригінальних виробів;
  • місце для зберігання велосипедів / скейтів / роликів та іншого спортивного інвентарю без збитку для привабливості коридору.

При цьому основним завданням дизайнера, що проектує інтер’єр холу, є поєднання зручності та естетики приміщення, а також забезпечення вільного доступу до всіх приміщень, що виходять в хол.

Вибір конструкції сходів – гвинтової або маршової, компактної або звичайної – грає основну роль при компонуванні простору і розміщенні обов’язкових і додаткових елементів обстановки в ньому.