ЯК ОФОРМИТИ СХОДИ В БУДИНКУ НА НОВИЙ РІК

Організовуючи передсвяткове оздоблення будинку, треба не забути про сходи. Їх можна оформити по-різному, використовуючи іграшки та гірлянди, ялинкові прикраси та повітряні кулі, гілки штучних або живих хвойних дерев. Головне – зберегти зручність переміщення по сходах і можливість опори на перила.

Гілки і гірлянди

Прикрашати чим-то сходинки нераціонально, в цьому випадку підйом і спуск будуть ускладнені, а кількість сміття в будинку сильно збільшиться. Найбільш розумно розташувати декор на огорожах і перилах.

Картинки по запросу как украсить лестницу к новому году

 

Гілки штучних або натуральних хвойних дерев кріпляться до стійок або безпосередньо до поручнів за допомогою малярської стрічки, звичайного або двостороннього скотча. Закріпити додатково кульки, ялинкові іграшки або електричні гірлянди можна за допомогою тих же матеріалів, волосіні або тонкого дроту. При цьому важливо подбати про правильну послідовність кріплення – фіксувати декор так, щоб наступна порція закривала кріплення попередньої.

Більш раціональний і економічний варіант – прикріпити прикраси до стійок і місць кріплення огородження на стрічках або гачках, за допомогою бантів.

Похожее изображение

 

При достатньому місці під сходами або поряд з ними, а також над прорізом, можна встановити ялинку, розмістити зв’язку повітряних куль.

Картинки по запросу как украсить лестницу к новому году

 

Дуже гарно виглядають святкові чобітки (шкарпетки), розвішані вздовж перил, складені під сходинками подарунки. Доречними стануть тематичні подушки в кріслах і на диванах, серветки на столиках і комодах, скатертина на обідньому столі. Підійдуть до святкового настрою розпис на вікнах, нарядне оздоблення вікон і дверей, арок і прорізів. При цьому слід пам’ятати – всі прикраси повинні поєднуватися за стилем і колірною гамою, їх кількість не повинна перетворювати житло в філію новорічного розпродажу.

Картинки по запросу как украсить лестницу к новому году

 

Як оформити сходи в будинку на Новий рік гірляндою

Цікава ідея – оформлення електричною гірляндою – допоможе одночасно вирішити питання з освітленням сходів на час перебування в будинку гостей або святкових застіль.

Картинки по запросу как украсить лестницу гирляндой

 

 

Звичайні та діодні моделі виглядають особливо вдало, якщо організувати з них свого роду «завісу», водоспад. Найбільш ефектно в ролі «струменів води» виступають стрічки (стеки) з поступовим переходом кольору або освітлення зверху вниз.

Доповнити електричні гірлянди на перилах або стійках сходів варто світловідбивними матеріалами – наприклад, дощиком або блискітками, картинками, покритими світловідбивним шаром, невеликими дзеркалами.