ПРЯМІ СХОДИ

Однією з найпоширеніших конструкцій для підйому на другий поверх в приватних будинках або громадських закладах залишаються прямі сходи. Вони мають безліч переваг, вивільняючи простір під комору, а також сприяючи зручності пересування.

 

До числа матеріалів, що використовуються при створенні виробів, належить дерево, включаючи такі породи як дуб, сосна, ясен або бук. Деревина йде в формі цілісного пласта, забезпечуючи високу міцність. За цим показником конструкція не поступається аналогам з інших популярних матеріалів і комбінованим моделям.

Особливості експлуатації виробів

Сходи встановлюються в приміщеннях, забезпечуючи мешканцям і гостям відвідувачам зручність переміщення. Заради цього можна пожертвувати невеликою площею, оскільки пряма конструкція, займає більше місця, ніж вертикальний варіант. Простір з лишком компенсується відсутністю травматизму, особливо якщо в будинку проживають люди похилого віку і діти.

Переваги пов’язані з практичним використанням виробів. Дерево, що використовується в якості базового матеріалу, приємне на дотик і створює затишну обстановку. Конструкція витримує транспортування вантажів, значно перевершуючи прямовисні модифікації, встановлені під крутим кутом. Масив справляється як з вагою, так і з механічним впливом, а з плином часу виріб анітрохи не втрачає базових властивостей.

Стилістичні параметри сходів

Форма конструкцій не заважає виготовленню в будь-якому стилі, відповідаючи інтер’єру приміщення і побажанням замовника. Масив дуба або бука, традиційно вибирається для класичного дизайну, а сосна або ясен, що характеризуються простотою обробки, часто стають основою елементів, виконаних в стилі модерн.

Сходи мають колосальний вплив на загальну обстановку, формуючи обличчя приміщення. Розміри і форма прямих конструкцій, передбачає їх часте використання у вітальнях. Що вимагає від виробників особливої ​​майстерності і вправності.

На допомогу приходить якісний масив, попередньо підготовлений на предмет невразливості до вологи і інших чинників. Нарешті, дерево є повністю екологічно чистим матеріалом і протягом усього періоду експлуатації формує свіже повітря, оздоровлюючи організм.