ГВИНТОВІ СХОДИ: ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Багато людей, які стоять перед вибором сходів задаються питанням: Що таке гвинтові сходи і чим вони відрізняються від інших видів? Під таким поняттям, як гвинтові сходи мається на увазі тип сходів з центральною вертикальною стійкою в отворі. Такі конструкції можуть бути виготовлені з різних матеріалів, а саме:

  • З металу
  • Дерева
  • Каменю
  • Скла і т.д.

Такі конструкції дуже практичні у використанні як вдома, так і в офісах, так як вони займають небагато місця. Так що на питання, чи можна гвинтові сходи в громадських місцях, відповідь стверджувальна. Такі конструкції підійдуть під будь-який інтер’єр, так як мають естетичний і елегантний зовнішній вигляд, особливо, якщо вони зроблені зі скла або дерева. Хоча, насправді, це справа смаку.

ДЕ МОЖНА РОЗМІСТИТИ КРУЧЕНІ СХОДИ?

Так як дані конструкції досить компактні, їх можна розміщувати як у стіни, так і посеред кімнати. Гвинтові сходи складаються з металевої труби, яка служить опорою, а також клиновидних проступів від 700 мм. Вони виготовляються зі скла, дерева або нержавіючої сталі.

ЧОМУ ГВИНТОВІ СХОДИ ЗАКРУЧУЮТЬСЯ?

З фактом, що закручені гвинтові сходи виглядають гарно, складно посперечатися. Однак раніше вони встановлювалися з певною практичною метою. У Середньовіччі часто відбувалися бої з використанням мечів і щитів. І так як конструкція гвинтових сходів досить вузька, загарбникам було непросто по ним підійматися. І таким чином, захисники намагалися убезпечити фортецю. На щастя, ці часи вже давно в минулому, і сьогодні гвинтові сходи використовують в основному в декоративних цілях.

ЧИ ПОТРІБНІ ПЕРИЛА ДЛЯ ТАКОЇ КОНСТРУКЦІЇ?

Часто шанувальники гвинтових сходів цікавляться, чи потребують вони перила. Для кращої безпеки рекомендується використовувати конструкції з перилами. Головне, щоб матеріал, з якого вони будуть виготовлені, був якісним. Також важливо приділити особливу увагу тому, наскільки надійне кріплення вони матимуть. Насправді, установка перил – досить важка робота і для цього потрібна допомога професіонала. Але якщо перила все ж будуть встановлені – ваши сходи стануть значно безпечнішими у використанні.

ПЕРЕВАГИ ГВИНТОВИХ СХОДІВ

Дана конструкція має безліч переваг:

  • Займає небагато місця
  • Як правило, такі сходи мають невисоку вартість
  • Елегантний зовнішній вигляд
  • Підходить під будь-який інтер’єр і може виготовлятися з різних матеріалів

У висновку слід зазначити, що гвинтові сходи – відмінне рішення як для офісів, так і для приватних будинків. Грамотно встановлені ​​сходи прикрасять ваш інтер’єр і зроблять приміщення комфортнішим.