ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНІХ МЕТАЛЕВИХ СХОДІВ

Сходи є незамінним предметом, коли в будівлі наявні більше одного поверху, мансарда або підвал. Існують різні моделі конструкцій, що виготовляються з металу, бетону або дерева. Вони є актуальними не тільки всередині споруди, а й зовні. Тому на сьогоднішній день найбільш популярним видом конструкцій вважаються металеві зовнішні сходи. Перед їх експлуатацією важливо переконатися в тому, що вони відповідають усім необхідним вимогам, і зроблені з дотриманням необхідного ГОСТу.

Вхідні сходи з металу встановлюються для різних цілей:

  • Для підйому на ганок, для подальшого входу в будинок.
  • В якості запасного пожежного або евакуаційного виходу.
  • Щоб отримати доступ на горище.
  • У вигляді сходів на другий поверх, для прямого входу з вулиці.
  • Як сходи на мансарду з вулиці.
  • Для забезпечення доступу до підвалу.

У більшості випадків для того, щоб потрапити на другий поверх, застосовують внутрішні конструкції. Але при цьому зовнішній екземпляр сходів бажано теж встановити в якості евакуаційного виходу. Цього правила строго повинні дотримуватися власники споруд, висота яких три і більше поверхів.

Найбільш популярними видами металевих конструкцій є вхідні сходи на сталевому каркасі. Їх відмінними рисами є: зносостійкість, міцність і довгий термін служби. Крім цього вони прості в експлуатації і можуть бути виконані в будь-якому дизайні для замовника. Ці якості будуть переважати у виробах в тому випадку, якщо вони виконані з якісної сировини і з дотриманням необхідних технологій. Для захисту сходів від корозії на поверхню наносяться спеціальні просочення і фарби.

Зовнішні сходи на другий поверх, найчастіше, виготовляються з такої сировини: нержавіючої сталі або чорного металу. Цей критерій буде впливати на остаточну ціну готового виробу. Сходи з металу вхідного типу безпечні і практичні за рахунок грамотної організації доступу до будівлі з вулиці.

При бажанні і володінні певними навичками сходи можна виготовити самостійно. Щоб отримати гарантовано якісний результат, краще звернутися до професіоналів в даній області.