ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ СХОДИ В БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Виготовлення та монтаж сходів – не дуже просте завдання для людини зі звичайними середніми навичками в будівельних роботах. В цьому процесі є багато нюансів, які новачкові важко врахувати. При цьому варто відзначити, що не тільки створення і установка базової конструкції, але і її подальша обробка досить складні. Тому оптимальний варіант замовлення сходів – це послуга «під ключ», коли наймані робітники виконують весь робочий процес від початкових вимірів до фінішної обробки.

Заощаджуємо час та сили

Сучасні сходи, особливо модульні, виготовляються з урахуванням стандартної висоти міжповерхового простору і розмірів прорізів. Це, мабуть, єдиний тип виробів, які пересічний громадянин може змонтувати самостійно без особливих труднощів. Моделі, що виготовляються за індивідуальним проектом, відрізняються набагато більшою складністю установки і обробки – габарити і форма деталей адаптуються до особливостей будівлі.

Вибираючи установку базової конструкції із подальшим самостійним доопрацюванням, покупець ризикує:

  • невірно змонтувати оздоблювальні матеріали, тим самим звівши нанівець всю привабливість дизайну або порушивши характеристики міцності сходів;
  • пошкодити під час монтажу обробки несучі елементи;
  • порушити цілісність обробки суміжних поверхонь – стін, стелі, підлоги – за рахунок браку досвіду.

Крім того, брак будівельних навичок може призвести до псування закупленої обробки – і, відповідно, збільшення витрат.

Таким чином, відповідь на питання-чому варто замовляти сходи в будинок «під ключ» – ґрунтується на застосуванні здорового глузду і розумної економії.

Переваги монтажу від і до

Замовляючи в профільній компанії виготовлення сходів, покупець має право на гарантію – виробник зобов’язується протягом певного часу усувати проблеми за свій рахунок. Тривалість гарантійного терміну залежить від типу конструкції і матеріалів і може складати від року до 20 років, а для елітних виробів з каменю або твердих порід дерева і більше.

Однак гарантія поширюється тільки на ті частини конструкції, які виготовлені і змонтовані компанією-виробником. Якщо обробка монтується покупцем самостійно або він особисто доопрацьовує модель відповідно до своїх уявлень «про прекрасне і надійне», ні про які гарантійні зобов’язання з боку виробника мови не йде – адже в процесі монтажу проектні властивості виробу можуть бути порушені.

Якщо ви закінчуєте будівництво / ремонт і інтер’єр здається вам пріснуватим, занадто звичайним, але ви ще не вирішили, чи встановлювати поручні з художнім гнуттям в 2019 році, варто задуматися про пошук незвичайних варіантів виробів. Прикладом такого дизайнерського рішення можна вважати авторські металеві скульптури, які використовуються в ролі огорожі і виконують одночасно функцію перил.

Цікавим рішенням може стати також більш-менш достовірна імітація природних об’єктів – зазвичай рослин.