СУЧАСНИЙ ІНТЕР'ЄР: СХОДИ В СТИЛІ ЛОФТ

Часто при декоруванні житла немає бажання зупинятися на стандартних і класичних варіантах ремонту з пересічним дизайном. На сьогоднішній день існує велика різноманітність різних напрямків, які застосовуються при стилізації приміщень. Популярним дизайнерським рішенням для сучасних інтер’єрів вважається оформлення кімнат в стилі лофт.

Металеві сходи досить часто використовуються при відтворенні такого стилю. Дані конструкції спочатку використовувались для сходів промислового призначення, але сьогодні їх активно зводять в житлових приміщеннях. Стилістична ідея лофт передбачає перероблення нежитлових об’єктів в комфортні простори, придатні для перебування людей, не змінюючи при цьому основну концепцію будівлі.

Сходинки для сходів в такому стилі складаються з об’ємного металу. Таке оформлення створює неповторний дизайн. Особливістю таких сходів є відкритий металокаркас, незалежно від того, який вид металу був узятий за основу.

Виготовленням і проектуванням сходів з подібним каркасом займаються спеціалізовані фірми, готові надати на вибір замовника потрібну модель.

На вибір покупців є різні види металевих сходів, основу яких становить кілька невід’ємних елементів:

  • сходинки, представлені у вигляді горизонтальних поверхонь, які призначені для підйому і спуску;
  • тятива і косоури. Це підтримуючі деталі, що розташовані з боків сходинок;
  • огорожі у вигляді поручнів, стійок або балясин.

Сходи на металевому каркасі також можуть класифікуватися за типом конструкції: гвинтові, больцеві і маршові. Дизайн в стилі лофт найчастіше застосовують при стилізації габаритних приміщень з високими стелями. Виготовлення сходів в такому стилі може передбачати використання металу, а також дерева або бетону.

При оформленні кімнати важливо, щоб кожен елемент інтер’єру поєднувався між собою і був представлений в єдиному ансамблі. При монтажі лофт сходів із сталевих конструкцій, важливо особливу увагу приділити обробці поверхні і перед фарбуванням сходи обробляти їх просоченням. Дизайн лофт передбачає мінімальний декор, але з можливістю реалізувати цей стиль в потрібному виконанні.

Для отримання якісних сходів з металоконструкцій важливо вибрати фірму з досвідом роботи і здатністю втілення ідей і задумів.