ЧИ ВСТАНОВЛЮВАТИ ПЕРИЛА ІЗ ХУДОЖНІМ ГНУТТЯМ В 2019 РОЦІ?

Модні тенденції в інтер’єрі змінюються, звичайно, повільніше, ніж в одязі, проте і тут бачення прекрасного не стоїть на місці. Особливо яскраво проявляється зміна смаків в оформленні сходів. Тому людей, які стежать за новинками і хочуть завжди бути в тренді, логічно цікавить питання – чи встановлювати перила з художнім гнуттям в 2019 році або цей варіант обробки вже морально застарів?

Метал – модно завжди!

Висока міцність і довговічність металу – запорука його нескінченної популярності в інтер’єрі. При цьому уявлення про «перила з художнім гнуттям» виключно як про вигадливі завитки і позолоту або про традиційні геометричні і рослинні орнаменти, в корені невірне. Насправді металеві, вироблені зі сплавів на основі заліза і анодованого алюмінію перила можуть бути дуже різноманітними і ефектними.

При виборі підходящої до інтер’єру моделі слід в першу чергу звертати увагу на стильову і колірну відповідність. Традиційні перила з художнім гнуттям з повторюваними елементами, симетричним розміщенням опор, строгістю і геометричною правильністю контурів – зовсім не єдиний варіант. Фантазійні вироби з химерним орнаментом і оригінальним кольором захисно-декоративного покриття відмінно впишуться в креативну обстановку і зроблять її дійсно унікальною.

Для поціновувачів класики більше підійдуть вироби звичного чорного кольору, тим більше що таке рішення добре поєднується з різноманітними гаммами колірного оформлення обстановки.

До коштовних сходів з обробкою з натурального каменю або цінних порід дерева підійдуть перила з позолоченими або срібними елементами, а також з сучасними (але не менше дорогими) варіантами покриття – хромування, нікелювання, напилення з анодованого алюмінію. При цьому зовсім не обов’язково обходитися однотонною обробкою металу – покриття може бути різних кольорів для виділення декоративних елементів.

Вносимо родзинку в інтер’єр

Якщо ви закінчуєте будівництво / ремонт і інтер’єр здається вам пріснуватим, занадто звичайним, але ви ще не вирішили, чи встановлювати поручні з художнім гнуттям в 2019 році, варто задуматися про пошук незвичайних варіантів виробів. Прикладом такого дизайнерського рішення можна вважати авторські металеві скульптури, які використовуються в ролі огорожі і виконують одночасно функцію перил.

Цікавим рішенням може стати також більш-менш достовірна імітація природних об’єктів – зазвичай рослин.