СХОДИ СВОЇМИ РУКАМИ АБО НА ЗАМОВЛЕННЯ

Виконання ремонту в приватному будинку або квартирі завжди вимагає від її власників відповідального рішення: економити кошти, виконуючи роботи самостійно, або платити за їх виконання. При цьому частина ремонтних операцій не вимагає особливих знань, виконати їх може будь-яка людина з мінімальними навичками ручної роботи. Інші ж передбачають певний рівень професіоналізму – наприклад, створення сходів.

Визначаємо складність завдання

Найпростіші приставні сходи без перил з дерева виготовити неважко – для цього буде потрібно лише брус відповідного перетину, інструменти і загальне уявлення про столярні роботи. Якщо ж потрібно виготовити багатомаршову або кручену модель, доведеться звернутися до професіоналів – в рідкому будинку знайдеться весь необхідний інструмент, місце для обробки матеріалу і складання готових деталей. Та й навички для розрахунку, правильного виготовлення елементів і монтажу потрібні серйозні.

При створенні таких моделей питання – сходи своїми руками або на замовлення – практично не стоїть. Природно, для непрофесіоналів складна конструкція недоступна, доведеться оплачувати роботу фахівця. Чим більш нестандартним є будинок, чим більше нюансів в конструкції сходів, тим більшою буде підсумкова вартість замовлення. Слід також враховувати ціну матеріалів.

Мабуть, єдиний варіант сходів, які можна змонтувати своїми руками – за умови стандартної висоти поверху – це модульні вироби. Для їх установки не потрібні спеціальні інструменти, підготовлена майстерня, процес займає небагато часу. У монтажі таких виробів головне – слідувати інструкціям виробника, які  обов’язково входять в комплект поставки. Недолік – такі сходи більше підходять не для частого використання, а як допоміжні.

Похожее изображение

Як правильно замовити сходи

Щоб не було проблем з установкою замовлених сходів на місце, необхідно або ретельно виконати всі виміри відповідно до рекомендацій майбутніх виробників, або запросити замірщика. Другий варіант кращий, оскільки майстер точно уявляє, які саме розміри потрібно знати для створення деталей.

Швидше за все, при замовленні потрібно узгодити:

● конструкцію з урахуванням компонування приміщень і особливостей влаштування міжповерхових перекриттів;

Картинки по запросу крепление лестницы к перекрытию

  • ● кут підйому і розміри сходинок;Картинки по запросу угол наклона лестницы
  • ● конкретний перелік матеріалів з урахуванням їх вартості та витрат на монтажКартинки по запросу угол наклона лестницы

При узгодженому і правильно виконаному замовленні свіжо встановленні сходи вдало впишуться в інтер’єр і компоновку будинку, порадують нових власників зручністю переміщення і привабливим виглядом.