ЯКИМИ ОСОБЛИВОСТЯМИ ВОЛОДІЮТЬ СХОДИ З ДЕРЕВИНИ?

Протягом багатьох років, дерево вважається одним з найкращих матеріалів для будівництва, і зокрема, для виготовлення сходів. Натуральна деревина дозволяє створити сходи на будь-який смак:

  • Криволінійні
  • Гвинтові
  • Маршові

Такі конструкції користуються популярністю як в офісах, так і в приватних будинках і квартирах.

На сьогоднішній день використовують безліч різних видів деревини для виготовлення дерев’яних сходів. Існує безліч видів дерева для створення сходових конструкцій і їх обробки. Завдяки чому, кожна з них буде мати власну унікальність, і тим самим, прикрашати будь-який інтер’єр.

ЯКА ДЕРЕВИНА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ СХОДІВ НАЙКРАЩЕ?

Вибір матеріалу грає вирішальну роль в подальшій якості конструкції. Тому варто віддати перевагу твердим породам дерева. Наприклад, сходи з дуба відрізняються довговічністю і зносостійкістю. Також пропонуємо звернути увагу на такі матеріали, як ясен, бук, клен або модрина. Перед замовленням того чи іншого матеріалу слід врахувати, наскільки він буде вписуватися в ваш інтер’єр.

Натуральні матеріали були в пошані з незапам’ятних часів, і зараз навряд чи щось змінилося. Дерев’яні сходи здатні відтворити затишну і унікальну атмосферу. Великою перевагою даного матеріалу є можливість багаторазової обробки. Таким чином, досвідчені майстри можуть створити справжні шедеври за допомогою таких технік, як художнє різьблення або інших способів декору.

Маршові сходи з дерева є найбільш поширеними. Для таких конструкцій властиві такі якості:

  • Зручність у використанні
  • Практичність
  • Довговічність

Такі конструкції складаються з маршів, які, в свою чергу, включають в себе 3-15 сходинок. Такі сходи зазвичай встановлюють уздовж стін, так як таке розташування є найбільш зручним.

ГВИНТОВІ СХОДИ З ДЕРЕВА

Гвинтові сходи, виготовлені з деревини – не рідкість. Завдяки такій конструкції можна не тільки прикрасити інтер’єр, але і заощадити місце в приміщенні. Особливість гвинтових сходів полягає в тому, що вони можуть мати різну форму: квадратну, круглу, восьмикутну і т.д.

ОСОБЛИВОСТІ КРИВОЛІНІЙНИХ СХОДІВ

З дерева часто створюють криволінійні сходи. Однак, вони складні у виготовленні. Тому установкою таких конструкцій можуть займатися лише професійні майстри. Такі сходи відрізняються міцністю, надійністю і унікальним зовнішнім виглядом.

Якщо вас цікавить виготовлення дерев’яних сходів, ви можете знайти на нашому сайті безліч прикладів якісних конструкцій з декоративною обробкою. Ми допоможемо вам підібрати ідеальну конструкцію, яка стане відмінним доповненням до вашого інтер’єру.